Kilka opini o naszych szkoleniach.

17. 03. 08
posted by: Robert Kozłowski
Odsłony: 8102

Wybrałam się na szkolenie Roberta Coaching Drogi by wyjść z roli coacha i wejść w rolę klienta. Chciałam pełniej doświadczyć perspektywy drugiej strony procesu coachingowego, aby dzięki temu zapewnić klientowi głębszą transformację. Po Robercie oczekiwałam wiele, dostałam natomiast jeszcze więcej. Już po pierwszym dniu szkolenia wiedziałam, że uczestniczę w nadzwyczaj wartościowym wydarzeniu, a potem było już tylko lepiej. Szkolenie pozwala zarówno osobom doświadczonym jak i tym, które są na początku swojej przygody z coachingiem doświadczyć siebie na nowo, odkryć, przemyśleć, ułożyć pod czujnym okiem wybitnego fachowca. Polecam gorąco Coaching Drogi, dobre buty, czekoladę i można wyruszać na szczyt.

 dr Ewa Hartman, coach, trener, kierownik studiów podyplomowych "Neuro-Przywództwo" na Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

 

Szkolenie „Coaching Drogi” było bardzo ważnym etapem na ścieżce mojego osobistego rozwoju. Dzięki szerokiemu wachlarzowi twórczych ćwiczeń mogłam odkryć w sobie całkiem niezły potencjał i na nowo zachwycić się bogactwem możliwości, jakie tkwią w każdym człowieku. Przemówiło do mnie dobre merytoryczne przygotowanie Roberta, a nade wszystko jego umiejętność tworzenia atmosfery zaufania pomiędzy uczestnikami, autentyczność i otwartość w dzieleniu się swoją wiedzą i nabytym doświadczeniem. Szczerze polecam to szkolenie każdemu, kto chciałby rozwijać się na wielu płaszczyznach i przeżywać swoje życie w sposób twórczy i pełen wewnętrznej radości.

 Monika Malinowska – właściciel firmy Akademie der Linguistik

 

Robert Kozłowski jest trenerem niezwykle cierpliwym i uważnym. Buduje serdeczną atmosferę w trakcie szkolenia. Wyróżnia go profesjonalizm i umiejętność budowania bardzo dobrej relacji z uczestnikami. Odpowiada na ich potrzeby przy jednoczesnym panowaniu nad procesem i trzymaniu się struktury programu.
Bardzo odpowiadała mi duża ilość przedstawionych praktycznych narzędzi, wiedzy oraz przejście przez proces coachingowy. 
Dziękuję.  Dla mnie to jedno z najbardziej wartościowych szkoleń w procesie edukacji coachingowej.

 Magdalena Gutkowska

 


Tą drogą chcę podziękować Ci za ten warsztat. Szczególnie doceniam Twoje zaangażowanie włożone w przygotowanie całego programu, ciekawe i przydatne materiały, otwartość i uważność na to, co dzieje się w grupie podczas całego szkolenia.Lubię przebywać i uczyć się w towarzystwie ludzi z pasją, stawiających wysoko poprzeczkę a Ty niewątpliwie do takich należysz. Warsztat na pewno zaspokoił potrzeby początkujących coachów, gdyż program był bogaty, zawierał podstawy, najważniejsze kwestie i przede wszystkim pokazał proces coachingu. To były intensywne dwa dni - praktykowanie pracy z klientem, możliwość wcielenia się w role coacha i klienta sprawiły, że każdy z nas wyszedł z gotowymi narzędziami, wnioskami i przemyśleniami. Czy warsztat miał wady? Tak, na pewno był zbyt krótki :)

 Joanna Ulowska Trener NLP, wykładowca w Akademii Liderów

 

Jestem kuratorem społecznym dla dorosłych i mediatorem sądowym w sprawach karnych. Szkolenie, w którym uczestniczyłem w dniach 04 i 05.03.2017 r., w pełni spełniło moje oczekiwania. Prowadzący warsztat Robert Kozłowski, to człowiek z pasją, bardzo dużą wiedzą teoretyczną i praktyczną, w pełni zaangażowany w to, co robi. Dzięki warsztatowi poznałem lepiej siebie, moje potrzeby, oczekiwania i cele, jak również zrozumiałem, jak mogę podążać do ich pełnego zrealizowania. Poznałem świetną metodologię pracy z drugim człowiekiem, która pozwala na wzmacnianie go w dążeniu do obranego celu. Nowe techniki pracy, które mogłem poznać i przećwiczyć w praktycznych warsztatach, postaram się wdrażać w mojej pracy. Warsztaty były też okazją do poznania bardzo interesujących ludzi, z którymi współpraca w trakcie warsztatów była prawdziwą przyjemnością i satysfakcją. Bardzo dziękuję Ci Robercie za te dwa dni, ciężkiej i satysfakcjonującej pracy, które spędziliśmy z Tobą. W pełni polecam Roberta, jako coacha, ale przede wszystkim, jako szkoleniowca. Mam nadzieję, że się jeszcze kiedyś spotkamy i będziemy mieli możliwość współpracować.

Andrzej Walczak

 

Inspirujące warsztaty dające ogrom wiedzy i materiałów dotyczących coachingu. Profesjonalne prowadzenie, możliwość doświadczenia roli klienta i coacha, warsztat zarówno dla początkujących coachów jak i dla osób z doświadczeniem.

Izabella Jóźwiak

 

Bardzo ciekawe warsztaty. Profesjonalne prowadzenie i dbałość o uczestników. Zdobyłam nową wiedzę i nowe ciekawe doświadczenia.

Aleksandra Świerzyńska

 


Jeszcze raz dzięki za ciekawie spędzony czas w trakcie szkolenia. Cieszę się że wzięłam w nim udział, wiele było w tym spotkaniu pozytywnej energii i przydatnych wskazówek, wiele chwil spędzonych uważnie  z drugim człowiekiem. Ja jakiś czas temu (po wielu latach dość intensywnych edukacyjnie) powiedziałam sobie, że nie będę już uczestniczyć w żadnych szkoleniach kursach studiach itp. sprawach.  Nie dlatego, że nie zamierzałam się rozwijać czy też uczyć nowych rzeczy, ale dlatego iż zauważyłam, że łatwiej i efektywniej jest mi znajdować i przyswajać potrzebną wiedzę w inny sposób, niesformalizowany, mój, indywidualny. Że wszelkie schematy które siłą rzeczy muszą pojawiać się w grupach szkoleniowych są nie dla mnie, raczej przeszkadzają i działają ograniczająco. Jednak Twoje szkolenie mnie przyciągnęło, postanowiłam złamać swoje postanowienie. I okazało się, że było warto - jestem o tym przekonana.

Dorota

 

Świetne szkolenie, dużo praktyki. Miła atmosfera, duża dawka wiedzy. Polecam!

Krzysiek

 

Warsztaty prowadzone przez pana Roberta Kozłowskiego i Marcina Buskę były inspirujące, profesjonalne i bardzo otwierające. Jestem bardzo zadowolona, że udało mi się dotrzeć na SIĘ i skorzystać z warsztatów.

Marta

 

Miałam ogromną przyjemność wzięcia udziału w Warsztatach Coachingowych prowadzonych przez Robert Kozłowskiego i Marcina Buska. Było to aż 7 godzin intensywnych warsztatów, ćwiczeń i poznawania narzędzi coachingowych. Był to cenny czas, spędzony w towarzystwie osób z pasją i zamiłowaniem do swojej pracy. Atmosfera była cudowna. Zarówno prowadzący jak i osoby uczestniczące w warsztatach pełne energii i zaangażowania. Zmiany w kierunku rozwoju osobistego zachodziły na moich oczach. Wyniosłam z tego czasu i miejsca mnóstwo siły i zapału do pracy, poznałam ciekawych ludzi, poszerzyłam swoje horyzonty w kierunku rozwoju siebie jako Coacha. Dziękuje prowadzącym i uczestnikom.

Agnieszka Strugińska

 

Warsztat coachingowy okazał się niesamowitym doświadczeniem. Dowiedziałam się więcej co to znaczy coaching, uzyskałam narzędzia do pracy w doradztwie zawodowym jak i uświadomiłam sobie o sferze w życiu, nad którą mogę popracować. Zdecydowanie polecam.

Magda Marciniak

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież